Jumpmenu Module


 

Rejony

Pokój Nr 3
tel. (32) 434 96 03

Starszy pracownik socjalny
Anna Pal

ul. Pszczyńska 294,
ul. Malchera

Starszy Pracownik socjalny
Dorota Belz

ul. Bukowa,
ul. Korfantego,
ul. Olszowa, ul.Pszczyńska 292,
ul. Ruchu Oporu,
ul. Rybnicka,
ul. Wodeckiego,


 

Pokój Nr 4
tel. (32) 434 96 04

Starszy pracownik socjalny
Kinga Wojtarowicz

ul. Jasna,
ul. Krakowska,
ul. Północna,

Ul. Młyńska
ul. Szkolna,
ul. Turystyczna,

Pracownik socjalny
Barbara Kruszyk

Osoby bezdomne











 


Pokój Nr 5

tel. (32) 434 96 05

Starszy pracownik socjalny
Joanna Krassowska-Suwisz

ul. 11 –tego Listopada,
ul. Dworcowa,
ul. Ofiar Faszyzmu,
ul. H. Sawickiej,
ul. M. Konopnickiej,
ul. 1-Maja,
ul. Krótka,
ul. Mazurowiec,

ul. Marusarzówny
ul. Poprzeczna,
ul. Słoneczna,
ul. Staszica,
ul. Wieczorka,
ul. Witczaka,
ul. Wodzisławska,
ul. Zdrojowa.

Pracownik socjalny
Marzena Adamowicz


ul. Gen. W. Andersa,
ul. Armii Krajowej 24-86,
ul. Akacjowa,
ul. Astrów,
ul. Bratków,
ul. Broniewskiego,
ul. Brzozowa,
ul. Czecha,
ul. Dębowa,
ul. Goździków,
ul. Irysów,
ul. Jagiełły,
ul. Jagiellończyka,
ul. Al. Jana Pawła II,
ul. Jesionowa,
ul. Jodłowa,
ul. Karola Miarki,
ul. Kasztanowa,
ul. Kazim. Wielkiego,
ul. Klonowa,

ul. Kościuszki,

ul. Krokusów,

ul. Krótka,

ul. Królowej Jadwigi,

ul. Kusocińskiego,

ul. Leśna, ul. Lipowa,

ul. Łokietka,

ul. Mickiewicza,

ul. Narcyzów

ul. Ogrodowa,

ul. Al. Piłsudskiego,

ul. Różana,

ul. Słowackiego

ul. Sobieskiego,

ul. Sosnowa,

ul. Stokrotek,

ul. Szarych Szeregów,

ul. Świerkowa,

ul. Wierzbowa,

ul. Wiśniowa,

ul. Zioły,

ul. Żeromskiego,

Pokój Nr 6
tel. (32) 434 96 06

Pracownik socjalny
Natalia Frysztacka-Czernik


ul. Brzeziny,
ul. Biadoszek,
ul. Bracka,
ul. Budowlana,
ul. Chełmońska,
ul. Chlebowa,
ul. Cicha,
ul. Cieszynska 11-285; 24-224,
ul. Czyża,
ul. Długosza,
ul. Gospodarska,
ul. Grzybowa,
ul. Gliniana,
ul. Gołębia,
ul. Husarska,
ul. Jaskółcza,
ul. Kilińskiego,
ul. Klubowa,
ul. Kłosowa,
ul. Kochanowskiego,
ul. Kołłątaja,
ul. Konduktorska,
ul. Kossaka,
ul. Kosynierów,
ul. Libowiec,
ul. Majowa,
ul. Malczewskiego,
ul. Mączna,
ul. Maryjowiec,
ul. Matejko,
ul. Niepodległosci,
ul. Okopowa,
ul. Okrzei,
ul. Oliwkowa,
ul. Pastorówka,
ul. Piesza,
ul. Płonki,
ul. Pochyła,
ul. Podleśna,
ul. Przemysłowa,
ul. Rajdowa,
ul. Rejtana,

ul. Rolnicza,
ul. Rostków,
ul. Rycerska,
ul. Ruptawiec,
ul. Sadowa,
ul. Skargi,

ul. Skerbenia,
ul. Spacerowa,
ul. Spokojna,
ul. Sportowa,
ul. Spółdzielcza,
ul. Stawowa,
ul. Torowa,

ul. Traugutta,
ul. Ułańska,
ul. Widokowa,
ul. Wiosenna,
ul. Wschodnia,

ul. Wspólna,
ul. Wyzwolenia od 100-151,
ul. Zamecka,
ul. Zamłynie,
ul. Ździebły,
ul. Żytnia,
ul. Żwirki i Wigury,
ul. Żwirowa,
ul. Żyzna,


Starszy pracownik socjalny

Jolanta Wilk

ul. Harcerska,
ul. Katowicka,

ul. Lwowska,
ul. Miodowa,
ul. Opolska ,
ul. Wrocławska.

 

Pokój Nr 7
tel. (32) 434 96 07

Starszy pracownik socjalny
Danuta Baranek

ul. Beskidzka,
ul. Cieszyńska 1-10, 2-20,
ul. Kaszubska,
ul. Kurpiowska,
ul. Łowicka,

ul. Małopolska

ul. Poznańska

Specjalista pracy socjalnej
Barbara Nowrot

ul. Śląska,
ul. Wrzosowa,

Pokój Nr 8
tel. (32) 434 96 08

Starszy Pracownik socjalny
Renata Kulbińska

ul. Bednorza,
ul. Brzechwy,
ul. Dunikowskiego,
ul. Górnicza,

ul. Piastów,
ul. Połomska,
ul. Szybowa,
ul. Wyspiańskiego,



Pracownik socjalny
Aleksandra Kowol


ul. Długa,
ul. Józefa Rymera,
ul. Grażyńskiego,
ul. Krasickiego,
ul. Ligonia,
ul. Lompy,
ul. Mielżyńskiego,
ul. Moniuszki,
ul. Morcinka,


mieszkania chronione oś, 1000-lecia,

 

Pokój Nr 9
tel. (32) 434 96 09

Pracownik socjalny
Marta Aleksandrowicz-Adamus

ul. Bananowa,
ul. Bema,
ul. Brodecka,
ul. Boczna,
ul. Fredry,
ul. Gajowy,
ul. Jagodowa,
ul. Ludowa,

ul. 3 Maja,
ul. Malinowa,
ul. Miła,
ul. Myśliwska,
ul. Nowa,
ul. Odpolany,
ul. Osińska,
ul. Partyzantów,
ul. Rajska,
ul. Sielska,
ul. Siewna,
ul. Stodoły,
ul. Truskawkowa,
ul. Oś. 1000-lecia 15a,15b,15c,15d, 11-14,
ul. Węglowa,
ul. Zamkowa,




Pracownik socjalny
Aleksandra Wcisło

ul. Dybów,
ul. Gagarina nr 108 - 110,13,112;29-56,116,121c
ul. Łączna,
ul. Norwida,
ul. Plebiscytowa,
ul. Reja,
ul. Wesoła,
ul. Wojska Polskiego,
ul. Wolności,
ul. Zbożowa.



 

Pokój Nr 10
tel. (32) 434 96 10

Pracownik socjalny
Hanna Sitek


ul. Kondziołowiec,
ul. Podmiejska,
ul. Pomorska,
ul. Warmińska,

Starszy pracownik socjalny
Aneta Adamczewska


ul. Asnyka,
ul. Boża Góra Prawa,
ul. Boża Góra Lewa,
ul. Bogoczowiec,
ul. Dubielec,
ul. Gałczyńskiego,
ul. Herberta,
ul. Kombatantów,
ul. Kraszewskiego,
ul. Leśmiana,
ul. Okopowa,
ul. Orzeszkowej,
ul. Pochwacie,
ul. Polna,
ul. Prusa,
ul. Przybosia,
ul. Pszczyńska,
ul. Reymonta,
ul. Równoległa,
ul. Sienkiewicza,
ul. Staffa,
ul. Strażacka,
ul. Św. Katarzyny,
ul. Twardowskiego,
ul. Wielkopolska,
ul. Zapolskiej,
ul. Żeleńskiego,

Pokój Nr 12
tel. (32) 434 96 12

Specjalista Pracy Socjalnej
Renata Potoczna

ul. Edukacyjna,
ul. Gagarina 112;1-28,
ul. Kwiatowa,
ul. Powstańców Ślaskich od 134
ul. Skotnia,
ul. Sławika,
ul. Świrklańska,
ul. Oś. 1000-lecia 1-8,2,7,15,29,18,19,

19-22,35,38,39,40,

Starszy Pracownik Socjalny

Gabriela Ciemięga

 

ul. Armii Krajowej od nr 85,
ul. Dąbrowskiego,
ul. Frysztacka,
ul. Kolejowa,
ul. Komuny Paryskiej,
ul. Kościelna,
ul. Ks. Kowalczyka,
ul. Piaskowa,
ul. Ranoszka,
ul. Ruptawska,
ul. Skrzyszowska,
ul. Szotkowicka,
ul. Tęczowa,
ul. Wiejska,
ul. Wyszyńskiego,
ul. Wyzwolenia do 100,
ul. Zielona,