Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej

W ramach współpracy z Miastem Jastrzębie Zdrój, w związku z realizacją zadania publicznego tj. prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej, zwracamy się z prośbą o pomoc przy rozpowszechnieniu informacji o możliwości korzystania z bezpłatnej pomocy prawnej/bezpłatnych porad obywatelskich przez mieszkańców Jastrzębia Zdrój.

W załączniku  przesyłamy przygotowane przez naszą organizację materiały dot. edukacji prawnej/obywatelskiej. Mając na celu dotarcie do jak największego grona odbiorców, prosimy Państwa o dalsze udostępnianie przesłanych materiałów na swoich stronach internetowych i mediach społecznościowych.

Na naszej stronie internetowej www.dogma.org.pl znajdują się wszystkie informacje nt. świadczenia usług z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i obywatelskiej na terenie Jastrzębia Zdroju oraz materiały edukacyjne tj. poradniki prawne oraz filmy w formie wykładów i poradników.

Informujemy, iż punkt nieodpłatnych porad obywatelskich i mediacji prowadzony przez prawników, doradców obywatelskich i mediatorów Stowarzyszenia DOGMA, mieszczący się w OPS przy ul. Opolska 9 od dnia 1 lipca powrócił ponownie do DZIAŁALNOŚCI STACJONARNEJ.