Antywindykacja

w ramach współpracy z Miastem Jastrzębie-Zdrój, w związku z powierzeniem naszej organizacji prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz nieodpłatnej mediacji zwracamy się z prośbą o pomoc przy rozpowszechnieniu informacji o możliwości skorzystania z bezpłatnej pomocy prawnej przez mieszkańców Miasta.

Na naszej stronie internetowej www.dogma.org.pl pod linkiem https://dogma.org.pl/lokalizacje/jastrzebie-zdroj/ znajdują się wszystkie informacje nt. świadczenia usług z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i obywatelskiej na terenie Miasta.

Będziemy wdzięczni za ich udostępnienie i rozpowszechnianie na Państwa stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Informujemy, iż punkty nieodpłatnej pomocy prawnej/nieodpłatnych porad obywatelskich działają już w trybie stacjonarnym.

Harmonogram pracy wszystkich punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego dostępny jest pod adresem:

https://bip.jastrzebie.pl/artykul/5005/45384/nieodplatna-pomoc-prawna-i-poradnictwo-obywatelskie

Na poradę trzeba się umówić telefonicznie pod nr tel. Urzędów Miast/ Powiatów dostępnych na stronie danego Miasta/ Powiatu.

Na stronie www.dogma.org.pl podane są numery do zapisów na porady udzielane przez prawników i doradców Stowarzyszenia „DOGMA”.

Załączniki:
Download this file (Antywindykacja_Jastrzebie.pdf)Antywindykacja_Jastrzebie.pdf737 Kb